• Obserwuj:
  • 603 425 754
  • kontakt@parafianadwisle.pl
Logo
  • Home
  • Aktualności
  • O Parafii
    • Adoracja
    • Budowa Kościoła
    • Duszpasterze
    • Ogłoszenia Parafialne
    • Eucharystie i Spowiedź
    • Grupy parafialne
    • Historia
    • Intencje mszalne
    • Relikwie
  • Kancelaria
    • Chrzest Święty
    • Pierwsza Komunia
    • Bierzmowanie
    • Małżeństwo
    • Namaszczenie Chorych
  • Galeria
  • Kontakt
Budowa Kościoła

Najświętszej Trójcy – 31 maja 2026 r.

  • Tydzień temu przeżywaliśmy festyn rodzinny w naszej parafii. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy byli zaangażowani w jego przygotowanie i przebieg. Jeszcze raz dziękujemy firmie SDE za organizację festynu od strony technicznej i logistycznej, Urzędowi Dzielnicy za przychylność i życzliwość. Dziękujemy instytucjom i osobom prywatnym za wsparcie w postaci upominków i nagród głównych na fanterię. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy poświęcili swój czas i siły przy stoiskach parafialnych.
  • Dziś po Mszy św. o godz. 19:00 zapraszamy na wieczór uwielbienia.
  • Jutro (I poniedziałek mies.) o godz. 18:00 będziemy modlić się za naszych bliskich zmarłych, polecanych wypominkach, a wieczorna Msza św. będzie sprawowana w ich int.
  • Od jutra zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, odprawiane codziennie po Mszy św. wieczornej.
  • We wtorek Msza św. o godz. 18:30 będzie sprawowana w int. dzieci, młodzieży, szczególnie z naszej parafii oraz członków róż Różańca Rodziców za Dzieci.
  • W czwartek 4 czerwca przypada urocz. Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. będą odprawiane o godz. 8:00, 10:00, 11:30 (z procesją eucharystyczną ulicami: Przewodowa, Mrągowska, Rosiczki, Dzięcioła) oraz o 19:00. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy będą pobożnie uczestniczyć w procesji eucharystycznej.
  • W I piątek mies., z Sakramentu Pokuty będzie można skorzystać pół godz. przed każdą Mszą św.
  • W I sobotę mies. o godz. 8:00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP a potem na Mszę św.
  • W tym tygodniu powracamy do adoracji Najśw. Sakramentu po Mszy św. wieczornej we wtorek do 20:00 i w czwartek do 21:00.
  • Za tydzień w Niedzielę, będziemy obchodzić XIX Święto Dziękczynienia. Po Mszach św. będzie prowadzona zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.
  • W zakładce Aktualności znajduje się deklaracja zgłoszenia dziecka do I Komunii św. w naszej parafii w roku 2027. Rodziców dzieci, które od września pójdą do III klasy prosimy o wypełnieni deklaracji do końca miesiąca.
  • Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom z parafii i gościom na rzecz budowy naszej świątyni parafialnej.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika IDZIEMY.

Ostatnie wpisy

  • Deklaracja do I Komunii Świętej w 2027r.
  • Triduum Paschalne A.D. 2026
  • Jerycho Różańcowe 2026r.
  • Katechezy na Wielki Post A.D. 2026
  • Kurs Alfa 2026
© 2026 Parafia Nadwiśle
  • Polityka Prywatności